;;; {nazwa bloga}


Link :: 01.05.2006 :: 20:57
Jak widać jakoś mi się nieudaje codziennie pisać notek:( Ale to przez to, że w ogóle nie mam czasu no i zresztą nie ma mnie w necie!Wczoraj to była niezbyt fajna pogoda przez co nie miałam humoru, gdyby nie padał deszcz to napewno nie przesiadziałabym całego dnia w domu przed telewizorem i przed kompem:( Ale w domu też mi się w sumie nie nudziło, bo przyszła do mnie kumpela,a ona jak zwykle to coś głupiego musiała wymyśleć, żę były z nije takie polewy, hehe :D A dzisiaj to od 12 do 17 byłam na dworzu z Didkiem, Korzeniem i Edzią... Na początku siedzieliśmy sobie na blokach i było z deka nudno, a potem to poszliśmy na bobry na mecz, tam nie była aż tak nudno jak na blokach. Za jakieś 30 minut wyszliśmy z bobrów i poszliśmy na lody wołoskie [mniam] :)A po lodach poszliśmy na Jordanek się skowadz, bo deszcz zaczął padać. Raz padał, i raz nie padał, padał i znowu nie padał i tak w kółko!! A jeszcze puźniej to poszliśmy do pizzeri na pizze [didek stawiał] poznaliśmy też zajebistych kolesi co nam sos do pizzy postawili hehe :p no ale po pozzy to już coraz gorzej padało i kązdy się do domu rozszedł! W domu byłam ok. 17:30 i poszłam odrazu do kumpeli, u nije tez mi się też nie nudziło. Jeju, jakoś dzisiaj to mam natchnienie do tego pisania, ale jakoś zabardzo mi się pisać nie chce! I już chyba nie napisze... Buziaki dla Edzi, Didka, Korzenia, Ani, Karoliny,Gosi, Wyrzyka i Pauliny :*:*:*
Komentuj(14)


Link :: 05.05.2006 :: 21:03
No i jak widzicie jakoś nie daje rady codziennie pisać notek, no ale cóż...Od ostatniego dnia kiedy pisałam notke to raczej nic się nie zmieniło jak była tak jest, ale za to może się dużo zmienić! Dzisiaj moja starsza była w szkole u mojej wychowawczyni, bo jej nie było na zebaniu,a teraz jest w pracy i naraize nie wiem jak na to wszystko zareaguje... Aż się boje jutra, bo pewnie jutro się dowiem, że nie powinnam latać za chłopakami tylko się uczyć Tak jest zawsze! No a dzisiaj byłam w Siedlcach na zawodach w sztafecie z P. Klockiem, P. StrzelczyKIem, P.Sławiekiem, Pauliną, Kamilą, Eweliną, Marleną, Agnieszką, Olą, Gosią, Natalią i Anią... Zajebiście było, ale nie zawsze da rade zająć pierwsze miejsce, no i tym razem nam się tak nie poszczęsciło jak wczoeśniej, bo zajeliśmy 7 miejsce na 12 dróżyn!! No ale dobże, że nie zajeliśmy ostatniego miejsca,b oto by był dopiro obciach !! I jeszcze dzisiaj będą te biegi pokazane o 22 w TVP 3 :p:p:p A jak wracaliśmy już do domu to Nauczyciele nam postawili pizze i tak wszystkiego nie zjedliśmy A do domu to dopiero wruciłam o 17 zmęczona i wogóle!! Już wogóle nie mam siły... Buziaki dla wszystkich z którymi dzisiaj byłam na zawodach i Edzi, Karoliny i Gosi :*:*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 07.05.2006 :: 21:36
No dzień za dniem coraz bardziej się staram, żeby codziennie pisać notki Zaczne od tego co się działo wczoraj... No więc wstałam sobie rano, bo musiałam iść na zbiórke harcerską (już mi się nie chce na to chodzić, ale to szczegół)Potem jakieś 2 godziny pilnowałam brata :/ Myślałam, że z nim oszaleje, gówniaż mnie pobił !! No i potem poszłam sobie grać w gałe z chłopakami min. Marcinem dobrzeniecki, który zbudował tak bardzo solidnie bramkę, że ta bramka się cała na mnie przewaliła i teraz pięknie wyglam, bo mam cały noc poobijany :/ no a wieczorkiem pojechałąm do siorki, bo u niej nocowałam...o a dzisiaj to wstałam o 6 rano bo mnie mój cioteczny brat obudził (sie nie wyspałam) potem jak wruciałam do domu, to poszłam znowu grać w gałe z Marcinem, ale tym razem już były solidniejsze bramki, no i tak mi sie zeszło do 18. Jeszcze puźniej połaziłam troszkę z Edzią pob lokach i sie troche z Rychty ponabijałam (buuuheheheheh) no i koniec... Buziaki dla :Edzi, Dania, Pauliny i Kosy :*:*:*:*
Komentuj(8)


Link :: 16.05.2006 :: 15:41
siema !! sorry, że długo nie psiałam ale mi się przglądarka spieprzyła :/ teraz jestem u Didka i jakoś tka anpisałąm notkę.... Mam pytanko: kim ja ma się zakochać?? byłam praiwe zakochana, ale ta osoba mnie nieźle wkurwiła i już się raczej odkochałam! wrrrrrrrr :[ no więc czekam na odpowiedzi :*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 21.05.2006 :: 16:23
siemka! teraz będę mogła nadrobć swoje notki, bo wreszcie chodzi mi przeglądarka :) w czwartek sie rozchorowałam i jeszcze chora chodziłam po dworzu nie potrzebnie, a teraz przez to muszę leżeć w łóżku i czekać aż wyzdrowieje... :( W piątek u Krzyśka Kawieckiego było ognisko na którym było całkiem fajnie :p Zajebiście było pod koniec, ale lepiej nie będe komentować co się działo! Już wiem, że napewno jade na kolonnie do Gdańska z Panią Radzio :] Mam nadzieje, że będzie zajebiście :p Jutro pewnie nie pujdę do szkoły, chociasz z jednej strony bym chciała, bo w domu sama sie zanudze ale to szczegół... no i nie wiem co jeszcze mam napisać, raczej kończe. Buziaki i pozdro dla Edytki, danielka, Ani, Igorka, Konradka, Sławeczka, Adusi i Gosi :*:*:*:*:*
Komentuj(11)


Link :: 22.05.2006 :: 14:53
dzisiaj to raczej dużo nie będe pisać, bo jak do tej chwili mój dzień nie był zbyt ciekawy :/ nie poszłam do szkoły, bo całykiem nie wyzdrowiałam chociaż bardzo bym chciała niestety ale juz nie moge wytrzymać w tym domu bez żadnego wychodzenia!!! No wiec wstałąm o 9:08 jedną godzinę próbowałam zjeśc takie ochydne prochy [bleee] no i od 10 siedze na kompie bo nic inneg nie mam do roboty... Ciekawa jestem ile mam punktów z testu kompetencji [hmmm... moze jutro sie dowiem] mam pytanie do wszystkich : co ja mam robić zeby sie nie zanudzic na smierc w tym domu??? no i to chyba na tyle...:] pozdro dla Edzi,Wiolo,Sławka,Igora,Oli,Pauliny,Karoliny i Daniela :*:*:*
Komentuj(11)






| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |



K s i ę g a

Zobacz
Wpisz się


A r c h i w u m

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień



L i n k i

{linki}









A:hover {FONT-WEIGHT: bold; FILTER: alpha(Opacity=100, FinishOpacity=40, Style=3); BEHAVIOR: url(linkhilight.htc); COLOR: #777777; HEIGHT: 0px; TEXT-DECORATION: none;} TD {FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;} Edzia
Łukas
Bula
Karola
Krupa
Niegrzeczna
Olgusia
Angelus
:::::: {nazwa bloga}


Link :: 01.05.2006 :: 20:57
Jak widać jakoś mi się nieudaje codziennie pisać notek:( Ale to przez to, że w ogóle nie mam czasu no i zresztą nie ma mnie w necie!Wczoraj to była niezbyt fajna pogoda przez co nie miałam humoru, gdyby nie padał deszcz to napewno nie przesiadziałabym całego dnia w domu przed telewizorem i przed kompem:( Ale w domu też mi się w sumie nie nudziło, bo przyszła do mnie kumpela,a ona jak zwykle to coś głupiego musiała wymyśleć, żę były z nije takie polewy, hehe :D A dzisiaj to od 12 do 17 byłam na dworzu z Didkiem, Korzeniem i Edzią... Na początku siedzieliśmy sobie na blokach i było z deka nudno, a potem to poszliśmy na bobry na mecz, tam nie była aż tak nudno jak na blokach. Za jakieś 30 minut wyszliśmy z bobrów i poszliśmy na lody wołoskie [mniam] :)A po lodach poszliśmy na Jordanek się skowadz, bo deszcz zaczął padać. Raz padał, i raz nie padał, padał i znowu nie padał i tak w kółko!! A jeszcze puźniej to poszliśmy do pizzeri na pizze [didek stawiał] poznaliśmy też zajebistych kolesi co nam sos do pizzy postawili hehe :p no ale po pozzy to już coraz gorzej padało i kązdy się do domu rozszedł! W domu byłam ok. 17:30 i poszłam odrazu do kumpeli, u nije tez mi się też nie nudziło. Jeju, jakoś dzisiaj to mam natchnienie do tego pisania, ale jakoś zabardzo mi się pisać nie chce! I już chyba nie napisze... Buziaki dla Edzi, Didka, Korzenia, Ani, Karoliny,Gosi, Wyrzyka i Pauliny :*:*:*
Komentuj(14)


Link :: 05.05.2006 :: 21:03
No i jak widzicie jakoś nie daje rady codziennie pisać notek, no ale cóż...Od ostatniego dnia kiedy pisałam notke to raczej nic się nie zmieniło jak była tak jest, ale za to może się dużo zmienić! Dzisiaj moja starsza była w szkole u mojej wychowawczyni, bo jej nie było na zebaniu,a teraz jest w pracy i naraize nie wiem jak na to wszystko zareaguje... Aż się boje jutra, bo pewnie jutro się dowiem, że nie powinnam latać za chłopakami tylko się uczyć Tak jest zawsze! No a dzisiaj byłam w Siedlcach na zawodach w sztafecie z P. Klockiem, P. StrzelczyKIem, P.Sławiekiem, Pauliną, Kamilą, Eweliną, Marleną, Agnieszką, Olą, Gosią, Natalią i Anią... Zajebiście było, ale nie zawsze da rade zająć pierwsze miejsce, no i tym razem nam się tak nie poszczęsciło jak wczoeśniej, bo zajeliśmy 7 miejsce na 12 dróżyn!! No ale dobże, że nie zajeliśmy ostatniego miejsca,b oto by był dopiro obciach !! I jeszcze dzisiaj będą te biegi pokazane o 22 w TVP 3 :p:p:p A jak wracaliśmy już do domu to Nauczyciele nam postawili pizze i tak wszystkiego nie zjedliśmy A do domu to dopiero wruciłam o 17 zmęczona i wogóle!! Już wogóle nie mam siły... Buziaki dla wszystkich z którymi dzisiaj byłam na zawodach i Edzi, Karoliny i Gosi :*:*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 07.05.2006 :: 21:36
No dzień za dniem coraz bardziej się staram, żeby codziennie pisać notki Zaczne od tego co się działo wczoraj... No więc wstałam sobie rano, bo musiałam iść na zbiórke harcerską (już mi się nie chce na to chodzić, ale to szczegół)Potem jakieś 2 godziny pilnowałam brata :/ Myślałam, że z nim oszaleje, gówniaż mnie pobił !! No i potem poszłam sobie grać w gałe z chłopakami min. Marcinem dobrzeniecki, który zbudował tak bardzo solidnie bramkę, że ta bramka się cała na mnie przewaliła i teraz pięknie wyglam, bo mam cały noc poobijany :/ no a wieczorkiem pojechałąm do siorki, bo u niej nocowałam...o a dzisiaj to wstałam o 6 rano bo mnie mój cioteczny brat obudził (sie nie wyspałam) potem jak wruciałam do domu, to poszłam znowu grać w gałe z Marcinem, ale tym razem już były solidniejsze bramki, no i tak mi sie zeszło do 18. Jeszcze puźniej połaziłam troszkę z Edzią pob lokach i sie troche z Rychty ponabijałam (buuuheheheheh) no i koniec... Buziaki dla :Edzi, Dania, Pauliny i Kosy :*:*:*:*
Komentuj(8)


Link :: 16.05.2006 :: 15:41
siema !! sorry, że długo nie psiałam ale mi się przglądarka spieprzyła :/ teraz jestem u Didka i jakoś tka anpisałąm notkę.... Mam pytanko: kim ja ma się zakochać?? byłam praiwe zakochana, ale ta osoba mnie nieźle wkurwiła i już się raczej odkochałam! wrrrrrrrr :[ no więc czekam na odpowiedzi :*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 21.05.2006 :: 16:23
siemka! teraz będę mogła nadrobć swoje notki, bo wreszcie chodzi mi przeglądarka :) w czwartek sie rozchorowałam i jeszcze chora chodziłam po dworzu nie potrzebnie, a teraz przez to muszę leżeć w łóżku i czekać aż wyzdrowieje... :( W piątek u Krzyśka Kawieckiego było ognisko na którym było całkiem fajnie :p Zajebiście było pod koniec, ale lepiej nie będe komentować co się działo! Już wiem, że napewno jade na kolonnie do Gdańska z Panią Radzio :] Mam nadzieje, że będzie zajebiście :p Jutro pewnie nie pujdę do szkoły, chociasz z jednej strony bym chciała, bo w domu sama sie zanudze ale to szczegół... no i nie wiem co jeszcze mam napisać, raczej kończe. Buziaki i pozdro dla Edytki, danielka, Ani, Igorka, Konradka, Sławeczka, Adusi i Gosi :*:*:*:*:*
Komentuj(11)


Link :: 22.05.2006 :: 14:53
dzisiaj to raczej dużo nie będe pisać, bo jak do tej chwili mój dzień nie był zbyt ciekawy :/ nie poszłam do szkoły, bo całykiem nie wyzdrowiałam chociaż bardzo bym chciała niestety ale juz nie moge wytrzymać w tym domu bez żadnego wychodzenia!!! No wiec wstałąm o 9:08 jedną godzinę próbowałam zjeśc takie ochydne prochy [bleee] no i od 10 siedze na kompie bo nic inneg nie mam do roboty... Ciekawa jestem ile mam punktów z testu kompetencji [hmmm... moze jutro sie dowiem] mam pytanie do wszystkich : co ja mam robić zeby sie nie zanudzic na smierc w tym domu??? no i to chyba na tyle...:] pozdro dla Edzi,Wiolo,Sławka,Igora,Oli,Pauliny,Karoliny i Daniela :*:*:*
Komentuj(11)






| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |



K s i ę g a

Zobacz
Wpisz się


A r c h i w u m

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień



L i n k i

{linki}









KSIEGA

LINKI

{linki}

ARCHIWUM

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień



Blog.pl

design by gingery


Link :: 01.05.2006 :: 20:57
Jak widać jakoś mi się nieudaje codziennie pisać notek:( Ale to przez to, że w ogóle nie mam czasu no i zresztą nie ma mnie w necie!Wczoraj to była niezbyt fajna pogoda przez co nie miałam humoru, gdyby nie padał deszcz to napewno nie przesiadziałabym całego dnia w domu przed telewizorem i przed kompem:( Ale w domu też mi się w sumie nie nudziło, bo przyszła do mnie kumpela,a ona jak zwykle to coś głupiego musiała wymyśleć, żę były z nije takie polewy, hehe :D A dzisiaj to od 12 do 17 byłam na dworzu z Didkiem, Korzeniem i Edzią... Na początku siedzieliśmy sobie na blokach i było z deka nudno, a potem to poszliśmy na bobry na mecz, tam nie była aż tak nudno jak na blokach. Za jakieś 30 minut wyszliśmy z bobrów i poszliśmy na lody wołoskie [mniam] :)A po lodach poszliśmy na Jordanek się skowadz, bo deszcz zaczął padać. Raz padał, i raz nie padał, padał i znowu nie padał i tak w kółko!! A jeszcze puźniej to poszliśmy do pizzeri na pizze [didek stawiał] poznaliśmy też zajebistych kolesi co nam sos do pizzy postawili hehe :p no ale po pozzy to już coraz gorzej padało i kązdy się do domu rozszedł! W domu byłam ok. 17:30 i poszłam odrazu do kumpeli, u nije tez mi się też nie nudziło. Jeju, jakoś dzisiaj to mam natchnienie do tego pisania, ale jakoś zabardzo mi się pisać nie chce! I już chyba nie napisze... Buziaki dla Edzi, Didka, Korzenia, Ani, Karoliny,Gosi, Wyrzyka i Pauliny :*:*:*
Komentuj(14)


Link :: 05.05.2006 :: 21:03
No i jak widzicie jakoś nie daje rady codziennie pisać notek, no ale cóż...Od ostatniego dnia kiedy pisałam notke to raczej nic się nie zmieniło jak była tak jest, ale za to może się dużo zmienić! Dzisiaj moja starsza była w szkole u mojej wychowawczyni, bo jej nie było na zebaniu,a teraz jest w pracy i naraize nie wiem jak na to wszystko zareaguje... Aż się boje jutra, bo pewnie jutro się dowiem, że nie powinnam latać za chłopakami tylko się uczyć Tak jest zawsze! No a dzisiaj byłam w Siedlcach na zawodach w sztafecie z P. Klockiem, P. StrzelczyKIem, P.Sławiekiem, Pauliną, Kamilą, Eweliną, Marleną, Agnieszką, Olą, Gosią, Natalią i Anią... Zajebiście było, ale nie zawsze da rade zająć pierwsze miejsce, no i tym razem nam się tak nie poszczęsciło jak wczoeśniej, bo zajeliśmy 7 miejsce na 12 dróżyn!! No ale dobże, że nie zajeliśmy ostatniego miejsca,b oto by był dopiro obciach !! I jeszcze dzisiaj będą te biegi pokazane o 22 w TVP 3 :p:p:p A jak wracaliśmy już do domu to Nauczyciele nam postawili pizze i tak wszystkiego nie zjedliśmy A do domu to dopiero wruciłam o 17 zmęczona i wogóle!! Już wogóle nie mam siły... Buziaki dla wszystkich z którymi dzisiaj byłam na zawodach i Edzi, Karoliny i Gosi :*:*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 07.05.2006 :: 21:36
No dzień za dniem coraz bardziej się staram, żeby codziennie pisać notki Zaczne od tego co się działo wczoraj... No więc wstałam sobie rano, bo musiałam iść na zbiórke harcerską (już mi się nie chce na to chodzić, ale to szczegół)Potem jakieś 2 godziny pilnowałam brata :/ Myślałam, że z nim oszaleje, gówniaż mnie pobił !! No i potem poszłam sobie grać w gałe z chłopakami min. Marcinem dobrzeniecki, który zbudował tak bardzo solidnie bramkę, że ta bramka się cała na mnie przewaliła i teraz pięknie wyglam, bo mam cały noc poobijany :/ no a wieczorkiem pojechałąm do siorki, bo u niej nocowałam...o a dzisiaj to wstałam o 6 rano bo mnie mój cioteczny brat obudził (sie nie wyspałam) potem jak wruciałam do domu, to poszłam znowu grać w gałe z Marcinem, ale tym razem już były solidniejsze bramki, no i tak mi sie zeszło do 18. Jeszcze puźniej połaziłam troszkę z Edzią pob lokach i sie troche z Rychty ponabijałam (buuuheheheheh) no i koniec... Buziaki dla :Edzi, Dania, Pauliny i Kosy :*:*:*:*
Komentuj(8)


Link :: 16.05.2006 :: 15:41
siema !! sorry, że długo nie psiałam ale mi się przglądarka spieprzyła :/ teraz jestem u Didka i jakoś tka anpisałąm notkę.... Mam pytanko: kim ja ma się zakochać?? byłam praiwe zakochana, ale ta osoba mnie nieźle wkurwiła i już się raczej odkochałam! wrrrrrrrr :[ no więc czekam na odpowiedzi :*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 21.05.2006 :: 16:23
siemka! teraz będę mogła nadrobć swoje notki, bo wreszcie chodzi mi przeglądarka :) w czwartek sie rozchorowałam i jeszcze chora chodziłam po dworzu nie potrzebnie, a teraz przez to muszę leżeć w łóżku i czekać aż wyzdrowieje... :( W piątek u Krzyśka Kawieckiego było ognisko na którym było całkiem fajnie :p Zajebiście było pod koniec, ale lepiej nie będe komentować co się działo! Już wiem, że napewno jade na kolonnie do Gdańska z Panią Radzio :] Mam nadzieje, że będzie zajebiście :p Jutro pewnie nie pujdę do szkoły, chociasz z jednej strony bym chciała, bo w domu sama sie zanudze ale to szczegół... no i nie wiem co jeszcze mam napisać, raczej kończe. Buziaki i pozdro dla Edytki, danielka, Ani, Igorka, Konradka, Sławeczka, Adusi i Gosi :*:*:*:*:*
Komentuj(11)


Link :: 22.05.2006 :: 14:53
dzisiaj to raczej dużo nie będe pisać, bo jak do tej chwili mój dzień nie był zbyt ciekawy :/ nie poszłam do szkoły, bo całykiem nie wyzdrowiałam chociaż bardzo bym chciała niestety ale juz nie moge wytrzymać w tym domu bez żadnego wychodzenia!!! No wiec wstałąm o 9:08 jedną godzinę próbowałam zjeśc takie ochydne prochy [bleee] no i od 10 siedze na kompie bo nic inneg nie mam do roboty... Ciekawa jestem ile mam punktów z testu kompetencji [hmmm... moze jutro sie dowiem] mam pytanie do wszystkich : co ja mam robić zeby sie nie zanudzic na smierc w tym domu??? no i to chyba na tyle...:] pozdro dla Edzi,Wiolo,Sławka,Igora,Oli,Pauliny,Karoliny i Daniela :*:*:*
Komentuj(11)