01.05.2006 :: 20:57
Jak widać jakoś mi się nieudaje codziennie pisać notek:( Ale to przez to, że w ogóle nie mam czasu no i zresztą nie ma mnie w necie!Wczoraj to była niezbyt fajna pogoda przez co nie miałam humoru, gdyby nie padał deszcz to napewno nie przesiadziałabym całego dnia w domu przed telewizorem i przed kompem:( Ale w domu też mi się w sumie nie nudziło, bo przyszła do mnie kumpela,a ona jak zwykle to coś głupiego musiała wymyśleć, żę były z nije takie polewy, hehe :D A dzisiaj to od 12 do 17 byłam na dworzu z Didkiem, Korzeniem i Edzią... Na początku siedzieliśmy sobie na blokach i było z deka nudno, a potem to poszliśmy na bobry na mecz, tam nie była aż tak nudno jak na blokach. Za jakieś 30 minut wyszliśmy z bobrów i poszliśmy na lody wołoskie [mniam] :)A po lodach poszliśmy na Jordanek się skowadz, bo deszcz zaczął padać. Raz padał, i raz nie padał, padał i znowu nie padał i tak w kółko!! A jeszcze puźniej to poszliśmy do pizzeri na pizze [didek stawiał] poznaliśmy też zajebistych kolesi co nam sos do pizzy postawili hehe :p no ale po pozzy to już coraz gorzej padało i kązdy się do domu rozszedł! W domu byłam ok. 17:30 i poszłam odrazu do kumpeli, u nije tez mi się też nie nudziło. Jeju, jakoś dzisiaj to mam natchnienie do tego pisania, ale jakoś zabardzo mi się pisać nie chce! I już chyba nie napisze... Buziaki dla Edzi, Didka, Korzenia, Ani, Karoliny,Gosi, Wyrzyka i Pauliny :*:*:*