05.05.2006 :: 21:03
No i jak widzicie jakoś nie daje rady codziennie pisać notek, no ale cóż...Od ostatniego dnia kiedy pisałam notke to raczej nic się nie zmieniło jak była tak jest, ale za to może się dużo zmienić! Dzisiaj moja starsza była w szkole u mojej wychowawczyni, bo jej nie było na zebaniu,a teraz jest w pracy i naraize nie wiem jak na to wszystko zareaguje... Aż się boje jutra, bo pewnie jutro się dowiem, że nie powinnam latać za chłopakami tylko się uczyć Tak jest zawsze! No a dzisiaj byłam w Siedlcach na zawodach w sztafecie z P. Klockiem, P. StrzelczyKIem, P.Sławiekiem, Pauliną, Kamilą, Eweliną, Marleną, Agnieszką, Olą, Gosią, Natalią i Anią... Zajebiście było, ale nie zawsze da rade zająć pierwsze miejsce, no i tym razem nam się tak nie poszczęsciło jak wczoeśniej, bo zajeliśmy 7 miejsce na 12 dróżyn!! No ale dobże, że nie zajeliśmy ostatniego miejsca,b oto by był dopiro obciach !! I jeszcze dzisiaj będą te biegi pokazane o 22 w TVP 3 :p:p:p A jak wracaliśmy już do domu to Nauczyciele nam postawili pizze i tak wszystkiego nie zjedliśmy A do domu to dopiero wruciłam o 17 zmęczona i wogóle!! Już wogóle nie mam siły... Buziaki dla wszystkich z którymi dzisiaj byłam na zawodach i Edzi, Karoliny i Gosi :*:*:*:*