mandarynka - komentarze


Miłość nie zna granic...
Irmina przyszła do pracy. Robi to od roku, kiedy znowu wruciła do swego rodzinnego miasta. Ta trzydziestoletnia kobieta przeżyła dwa lata emu prawdziwa tragedię. Na tydzień przed ślubem zginą Paweł- jej ukochany, przyjaciel, narzyczony. Dlatego wyjechała - chciała wrucic od bólu, od tego ciągłego chodzenia pod to drzewo, chodź niewinne temu co się stało, to jednak zabiło jej umiłowanego. Około południa do pracy przeszedł goniec z pięknym bukietem kwiatów. Trafił tuz sekretariatu, gdzie zapytał o wysoka Pania Irmine z działo sprzedaży. Gdy wszedł do bióra, odrazu ją rozpoznał z opisu nadawcy przesyłki, wynikało jednak ze adresantka ma sto osięmdziesiąt dwa centymetrów wzrostu. no i oczywiscie ze ma na imie Irmina. Podszedł do zaskoczonej Pani i wręczył jej kwiaty...
-Oto bilecik dla grogiej Pani
-Dziekuje odparła Irmina
Ale gdy otworzyła koperte z bilecikiem usiadła z wrażenia
-O Boże! łzy cisneły ją z przerażenia, z zaskoczenia i nieśmiałej radości.
Bilecik był bowiem krótkim leścikiem. Czytała goz niedowowierzeniem do konca dnai pracy.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.06.2006 :: 12:32 :: cka70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

no kurcze gdzie ta nocia.... czekam na nią już prawie 20 min i jej nie widze :/ :( hmm... nie moge się doczekać
16.06.2006 :: 12:13 :: cka70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

:D:D:D
16.06.2006 :: 12:12 :: cmm1.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaNdArYnKa

teraz będzie nowa historyjka :P:P:P
16.06.2006 :: 10:05 :: clo32.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

a bedzie dalszy ciąg czy to już koniec?? wolałambym żeby było jeszcze coś... pozdro
15.06.2006 :: 22:13 :: ckb139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ancia

A ja bede szczera nie chce mi sie tego czytac ale napewno fajne pozdro dla ciebie:*:*:*
15.06.2006 :: 21:49 :: cko125.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaNdArYnKa

To znaczy ona chodziła pod to drzewo zeby sobie tego pawła przypomnieć :P:P:P
15.06.2006 :: 19:22 :: clx137.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

ja też byłamm ciekawa kto to napisał ale tak myślałam że to on....:D:D to w takim razie ona chodziła pod to drzewo i się modliła za kogoś innego....??....czy nikt tam nie był tak jakby pochowany??....Pozdro!!!
15.06.2006 :: 15:26 :: clw56.neoplus.adsl.tpnet.pl

mandarynka

Wiola: Ten liścik napisał ten paweł... a Paweł to był jej ukochany który umarł...
15.06.2006 :: 14:33 :: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

bula

Siemka Martynka. Wejdz do mnie i zostaw komcia:)) Pozdro dla ciebie!!
15.06.2006 :: 13:10 :: aawt251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Daniel.G

siema martyna!bardzo fajna historyjka:))nie mam chyba nic nwiecej do napisania więc POZDRO dla ciebie:))):****
15.06.2006 :: 10:53 :: client-82-25-163-130.brnt.adsl.ntlworld.com

Malutka :)

Martyna nie masz co do roboty!! bys mogła do mnie napisac na gg!!! Dałaś mi zły swój nr. gg!!! nie moge sie do ciebie do dzwonic na skpe!!! jak chcesz ze mna pogadac to napisz do anki a ona da ci mój numer gg!! A na temat notki to nawet fajny pomysł !! Buziaczki :*:*:*
15.06.2006 :: 10:47 :: cky20.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

co dalej? bo tenb fragmencik mi siępodobał. tylko teraz zastanawiam się od kogo był ten bilecik z kwiatami...
Talk.pl :: Wróć