04.06.2006 :: 14:48
Siemka!! Dzisiaj to normalnie nie wytrzymuje w tym domu, od samego rana jest u mnie Kuba [mój brat 2 letni] nie wytrzymuje juz znim niestety... A po zanim to tylko si nudze, jeszcze zaczął deszcz padać, ale całe szczescie, że juz przeszło!! o 15 jestem umówiona z Korzeniam edzią i Didkiem koło semafora, bo mamy iść na jordanek... Ale głupio będzie, bo kurde jest teraz mokro [wrrr....] Wczoraj byłam na imprezie koło semafora z Edytką, Didkiem, Wyrzykiem, Korzeniem i trochę z Arturek, Czarkiem i Patrycją... Zajebiście było ;] Ok 19 wszystko było zadarmo i nam troszke odbiło zaczeliśmy skakać sobie na takim fajnym czymś [hehe] potem zjeżdzaliśmy z tej duuużej zjeżdżalni, no a puźniej zajfajniesze było na takiej malutkiej łańcuchowej hehehe Za 5 minut musieliśmy zejść bo ta karuzela nie wytrzymywała pod nami [za ciężcy byliśmy] hehe, potem siedzieliśmy sobie na jordanku gdzieś tak do 21, Wyrzykowi z deka odwalało, ale to szczegół!! niezłę były z niego polewy. Edytka z Didkiem mnie odprowadzili do domku no i potem soie siedziałam na gg!! Ale też niezłe jaja były z Didka, bo jak juz mnie odprowazali i byliśmy w semaforze, to Didkowi się dziurka olbrzymia zrobiła w kroku i było mi wszystko widać z przodku jak i styłu [hehe] Biedak nie wiedział jak juz ma sie trzymac żeby mu nic nie było widać, ale jakoś sobie poradził A Jak ja z Edzią jechaliśmy na Jordanek to ja jej usiadłam na kierownice i wtedy koło banku na mieście nieźle się wywaliliśmy [prawie okno wybiłyśmy] ale całe szczęście, żę nic sie nie stał!! no i fajnie wogóle wczoraj było POzdro dla, Edytki, Daniela, Daniela G, Didka, Wyrzyka i Korzenia itp, itd..... hehe :*:*:*