mandarynka - komentarze


Siemka!! Dzisiaj to normalnie nie wytrzymuje w tym domu, od samego rana jest u mnie Kuba [mój brat 2 letni] nie wytrzymuje juz znim niestety... A po zanim to tylko si nudze, jeszcze zaczął deszcz padać, ale całe szczescie, że juz przeszło!! o 15 jestem umówiona z Korzeniam edzią i Didkiem koło semafora, bo mamy iść na jordanek... Ale głupio będzie, bo kurde jest teraz mokro [wrrr....] Wczoraj byłam na imprezie koło semafora z Edytką, Didkiem, Wyrzykiem, Korzeniem i trochę z Arturek, Czarkiem i Patrycją... Zajebiście było ;] Ok 19 wszystko było zadarmo i nam troszke odbiło zaczeliśmy skakać sobie na takim fajnym czymś [hehe] potem zjeżdzaliśmy z tej duuużej zjeżdżalni, no a puźniej zajfajniesze było na takiej malutkiej łańcuchowej hehehe Za 5 minut musieliśmy zejść bo ta karuzela nie wytrzymywała pod nami [za ciężcy byliśmy] hehe, potem siedzieliśmy sobie na jordanku gdzieś tak do 21, Wyrzykowi z deka odwalało, ale to szczegół!! niezłę były z niego polewy. Edytka z Didkiem mnie odprowadzili do domku no i potem soie siedziałam na gg!! Ale też niezłe jaja były z Didka, bo jak juz mnie odprowazali i byliśmy w semaforze, to Didkowi się dziurka olbrzymia zrobiła w kroku i było mi wszystko widać z przodku jak i styłu [hehe] Biedak nie wiedział jak juz ma sie trzymac żeby mu nic nie było widać, ale jakoś sobie poradził A Jak ja z Edzią jechaliśmy na Jordanek to ja jej usiadłam na kierownice i wtedy koło banku na mieście nieźle się wywaliliśmy [prawie okno wybiłyśmy] ale całe szczęście, żę nic sie nie stał!! no i fajnie wogóle wczoraj było POzdro dla, Edytki, Daniela, Daniela G, Didka, Wyrzyka i Korzenia itp, itd..... hehe :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.06.2006 :: 14:25 :: cjx52.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radek S

No odpisz !!
05.06.2006 :: 18:53 :: ckn73.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radek S

Joy !! no pozostawiam Ci do powiedzenia tylko czy sie zgadzasz???
04.06.2006 :: 22:06 :: ckk222.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

thx za komcia... kurde nie wiem co myslec....
04.06.2006 :: 21:27 :: ckk222.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka :* hehe fajnie to opisałas wowcie :):):):)
:*:* dla ciebie i mam nadzieje, ze juz sie wyjasniła ta sprawa z .......!! :):)
04.06.2006 :: 19:26 :: 82.160.33.66

Adusia;)

Martynka kręcisz zDanielem G???Ojoj,hehe..zaruje;)A gdzie dla mnie pozdro??:(....Nie wiem o czym pisac..narka;):* :* :* dla ciebie;)
04.06.2006 :: 15:52 :: ckd246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

chyba się troszeczke rozpisałam no ale trudno się mówi..... pozdrawiam :*
04.06.2006 :: 15:51 :: ckd246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

no to na serio śmiechu kupa była! chciałabym to wszytsko widzieć, pewnie bym się lała z was i by mi się troszczeke humorek popawił! no ale po mnie około 17 przyszły kumpele i poszłyśmy sobie grać prawie we wszystko, troche potarzałyśym się w trawie i w ogóle jaja były! no a potem na gg też spoko było :D długo się gadało no nie? a później jeszcze poszłam się wykompać ale to już na ledwo myślałam że pod prysznicem zasne! ale teraz jest GIT chyba wstałam prawą nogą! zaraz ide może na jordanek, no tą dyskoteke co ma być... może bedzie ubaw... się zobaczy.....
04.06.2006 :: 14:56 :: cmm228.neoplus.adsl.tpnet.pl

no to zajebiście miałaś Martynka!
mi się wczoraj zabardzo nie chiało wychodzić z domku
nie wiem co pisać....więc kończe....
papapa:*:*:*:*:*.
a i jeszcze nie ma dla mnie pozdrono wiesz....TRUDNO...
pozdróffki!!!


Talk.pl :: Wróć