mandarynka - komentarze


Heyo!!! Mam wiadomość dla tych, którzy odwiedzają mojego bloga, że narazie nie będę pisać notek na blogu, bo żadko co mi chodzi przeglądarka i ie wiecie kiedy pisze notki, bo mi się gg zchrzaniło przez wirusy, a do naprawienia komputeraz to sobie jeszcze troszkę poczekam!! No i sorry, że ostatnio wogóle notek nie pisała, ale może jakoś to nadrobie jak będziecie tu wchodzić!! No więc w ostatnich dniach to nic szczególnego się nie działo, oprucz tego, zę pierwszy raz się nauczyłam 50 słówek z angielskiefo, ale i tak P. Damazieak mnie nie zapytał tylko zapytał mnie z miesięcy, pory roku i dni tygodnia... Całe szczęście już mi dwója z angola nie wychodzi,a zreszta dzisiaj P. Damazik mi długopisem postawił na koniec roku dostateczny [nawet się z tego ciesze]... Na dyskotece było dla mnie nie zbyt fajnie ale uszło w Tłumie. Jedna żecz mnie wkużyła w pewnej osbie, ale to szczegół zreszta nie będe komentować kto to jest i co zrobić, bo nie jestem jeszcze taka hamska!!! [wrrr....] przed chwila rucicłam w dwórką, byłam z Ancią, Edzią, Jasiem [braciszkiem Ani] i z Wyrzykiem!! Troszkę nam nawet odwalało, ale fajnie było hehe... :] No i tak wogóle to pozdro dla wszystkich a w szczególności dla Anci, Edzi, Wyrzyka, Jasie [hehe] i Didka :*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.06.2006 :: 10:51 :: clh175.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gosia

No to fajnie...hehe nie wiem co mam pisać..Pozdro i tyle :* dla Ciebie =)
03.06.2006 :: 23:08 :: ckh15.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

gorące buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiole :*:*:*:*:*::* :):)
03.06.2006 :: 23:08 :: ckh15.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

oh dziex za pozdro id la ciebie tez :):):):)

03.06.2006 :: 22:14 :: ckg228.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

A ja z anglika mam 4 a może będe miała 5!!!:D:D a na zabawie mi się baaardzo podobało...ale wiesz jednym się podobała a dugim nie....papa :*:*dla Ciebie!!!!:))
03.06.2006 :: 22:12 :: ckl40.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

:D:D:D nie wiem co napisać :P to fajnie że masz fajnie.... hehe
03.06.2006 :: 17:22 :: 82.160.33.66

no trochje wam odwalalo hehe.:*:*:* dla ciebie
03.06.2006 :: 10:23 :: 82.160.33.66

Adusia;)

Przynajmniej masz 3 z angola,hehe...Pozdrawiam:* :* :* Dla ciebie;)
Talk.pl :: Wróć