06.06.2006 :: 14:44
Siema...Z jednej strony,źle że już wystawili oceny ,a z z jednej strony dobrze ;| Dobrze z tej strony, że już nie będzie trzeba się tyle uczyć itp. a źle, bo już nie będę mogła się poprawić na lepsze oceny [wrrr...]Z Polaka mam 2, Matma 2, Informatyka 4, Angol 3, W-f 5 albo 6 [jeszcze nie wiem] Przyroda 5, Hosta 3, Religia 4, Technika jak co roku 5, Muzyka 5, Plastyka 4 NIE PODOBAJĄ MI SIĘ TE OCENY !!! Dzisiaj nawet dostałam 7 piątek mój rekord! Chyba tyle co do ocen... Fajnie nas będą rozdzielać w gimnazjum [wkużona] i jeszcze co gorsza nie będzie można się przepisywać JA TAK NIE CHCE !!! jeszcze w pierwszej gim. nie będzie klasy sportowej [nawet to ujdzie] ale to, że będą rozdzielane klasy to tego nie przeżyje!!! jeszcze tylko siedemnaście dni do zakończenia roku [jupi] Już się doczekać nie mogę, ale jakoś wytrzymam! Denerwuje mnie jeszcze tylko ta beznadziejna pogodna, wytrzymac się tego nie da!! No i teraz jeszcze deszcz zaczął padać !! Bym sobie na dwór wyszła ale.... zimno jest !!!! No i to chyba na tyle, bo nie wiem co mam pisać ;] Pozdro dla: Edytki, Danielka G, Daniela S, Igora, Ady, Gosi, Pauliny I Karoliny :*:*:*